Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hummus, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hummus zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hummus. Klipart Hummus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hummus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Hummus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x699
800x437
500x273
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 145 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hummus se nachází v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pošťák ke stažení Podívejte se i na klipart Vinná réva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Prvosenka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, free, Jídlo, Hummus, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, cliparts, Hummus, kliparty

Doporučené použití klipartu: články, referáty, profilovka, fotokniha, škola, openOffice, pozvánky, textové dokumenty, avatar, Pinterest, Twitter, Facebook, plakát, webové stránky, web

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Párek v rohlíku ke stažení, ilustrace Nové Mexiko ke stáhnutí nebo vektor Secesní plakát zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.