Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hummus, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hummus zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hummus. Klipart Hummus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hummus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hummus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x699
800x437
500x273
160x87

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 145 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hummus je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Odpadky ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ubrus zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Kuřák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Hummus, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, vektor, klipart, obrázek, free, zdarma, kliparty, grafika, ke stažení, Jídlo, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, plakát, profil, články, webové stránky, dokumenty, PowerPoint, inkscape, blog, corelDraw, dokument, časopis, fotokniha, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Růžové tulipány ke stáhnutí, vektor Pentagram zdarma nebo obrázek List ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.