Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hummus, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hummus zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hummus. Klipart Hummus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hummus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hummus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x699
800x437
500x273
160x87

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 145 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: paro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hummus je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Souboj dobra a zla ke stažení Podívejte se i na obrázek Ďáblík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Skarab zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Hummus, Jídlo, ilustrace, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, download, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: články, office, časopis, plakát, Facebook, profilovka, prezentace, seminární práce, dokument, word, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek jin-jang ke stažení, klipart Gramofon ke stáhnutí nebo ilustrace Graffiti zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.