Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrnec, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrnec zdarma ke stažení

Hrnec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Hrnec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrnec zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrnec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 47 896 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hrnec patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrkev zdarma Podívejte se i na klipart Hamburger ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kompas ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Jídlo, Hrnec, vektor, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, Hrnec, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, Facebook, plakát, Twitter, corelDraw, office, pozvánky, dokumenty, články, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Muchomůrky zdarma, ilustrace Profesor chemie ke stažení nebo vektor Cibule ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.