Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrnec, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hrnec zdarma ke stažení

Hrnec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Hrnec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrnec zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrnec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1322
1280x1057
800x661
500x413
160x132

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 47 896 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrnec je v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stalin ke stažení Podívejte se i na obrázek Pes ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Studentka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, klipart, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, Hrnec, kliparty, cliparts, Jídlo, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Hrnec, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, inkscape, corelDraw, fotokniha, dokumenty, škola, referáty, Twitter, pozvánky, Instagram, časopis, seminární práce, openOffice, plakát, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Kosova ke stažení, klipart Větroměr ke stáhnutí nebo ilustrace Krysa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.