Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hranolky, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranolky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hranolky. Kreslená ilustrace Hranolky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranolky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hranolky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 512 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hranolky je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Úschova zavazadel zdarma Podívejte se i na ilustrace Vejce ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Jídlo, Hranolky, free, Hranolky, ilustrace, klipart, kliparty, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, inkscape, Facebook, škola, kalendář, Pinterest, avatar, textové dokumenty, Instagram, seminární práce, PowerPoint, plakát, památník, profilovka, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Babočka zdarma, vektor Bubble tea ke stažení nebo obrázek Náhrobní kámen ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.