Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hranolky, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hranolky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Hranolky. Kreslená ilustrace Hranolky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hranolky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hranolky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 512 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hranolky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kuřátko ke stažení Podívejte se i na vektor Sluchátka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pomeranč zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Jídlo, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, cliparts, free, obrázek, download, Hranolky, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, blog, PowerPoint, office, pozvánky, časopis, word, dokument, Pinterest, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Brouček ke stažení, obrázek Mapa Polska ke stáhnutí nebo klipart Santa upír zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.