Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hotdog, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hotdog zdarma ke stažení

Hotdog je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hotdog nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hotdog lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotdog zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hotdog ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 724 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hotdog je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kuřátko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Lebka 3D zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Symbol míru ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hotdog, klipart, grafika, download, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Jídlo, free, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, Pinterest, fotokniha, dokumenty, referáty, inkscape, škola, profil, Instagram, textové dokumenty, časopis, blog, word, pozvánky, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Monstrance ke stáhnutí, vektor Alžírsko zdarma nebo obrázek Mapa Gambie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.