Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hotdog, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hotdog zdarma ke stažení

Hotdog je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hotdog nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hotdog lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hotdog zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hotdog ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1551
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 724 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hotdog je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční vajíčko zdarma Podívejte se i na obrázek Gramofonová deska ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Ananas ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, cliparts, free, ilustrační obrázek, zdarma, Jídlo, vektorový obrázek, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, Hotdog, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, referáty, seminární práce, časopis, dokument, textové dokumenty, Twitter, fotokniha, prezentace, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Moucha zdarma, klipart Růže ke stažení nebo ilustrace Santova asistentka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.