Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hamburger, Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hamburger zdarma ke stažení

Hamburger je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Hamburger stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Hamburger v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hamburger zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Hamburger ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1109
800x693
500x433
160x139

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 184 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hamburger patří do sekce Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strašidelný dům zdarma Podívejte se i na klipart Osel ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Hvězdičky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, klipart, Hamburger, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ilustrace, Jídlo, zdarma, download, vektor, ilustrační obrázek, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: web, word, fotokniha, plakát, profil, PowerPoint, avatar, webové stránky, Pinterest, profilovka, Facebook, office, Twitter, inkscape, blog

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Vrtáky zdarma, ilustrace Santa se sobem ke stažení nebo vektor Žlutý motýl ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.