Kliparty a Obrázky zdarma

Vektorový obrázek klipart Hamburger s tématem Jídlo pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

HamburgerHamburger je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Hamburger stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Hamburger v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Hamburger


Vektorový klipart Hamburger ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1109
800x693
500x433
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 184 Bajtů)

Autor ilustrace: Gerald_G


Obrázek Hamburger je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slunečno zdarma Podívejte se i na obrázek Ananas ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Šálek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hamburger, vektorový obrázek, grafika, Jídlo, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, zdarma, download, free

Doporučené použití klipartu: word, kalendář, profil, referáty, články, Facebook, škola, web, památník, fotokniha, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vodní meloun zdarma, klipart Velikonoční vajíčka ke stažení nebo ilustrace Moucha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.