Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Grilování, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Grilování zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Grilování. Klipart Grilování je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Grilování zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Grilování ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

808x1600
647x1280
404x800
253x500
81x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 093 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: davosmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Grilování se nachází v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Excel ke stažení Podívejte se i na klipart Koště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hlasitost zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, cliparts, Grilování, zdarma, klipart, vektorový obrázek, ke stažení, download, free, kliparty, Grilování, ilustrační obrázek, ilustrace, Jídlo

Doporučené použití klipartu: corelDraw, škola, památník, blog, webové stránky, články, prezentace, dokumenty, plakát, office, seminární práce, fotokniha, profil, web, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Plakající smajlík ke stažení, ilustrace Pták ke stáhnutí nebo vektor Těhulky zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.