Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ementál, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ementál zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ementál. Pakliže si chcete obrázek Ementál stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ementál ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1294
1280x1035
800x647
500x404
160x129

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 247 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ementál patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Koleda zdarma Podívejte se i na vektor Stíhačka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Směrová růžice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, zdarma, vektorový obrázek, ke stažení, Ementál, Jídlo, klipart, obrázek, Ementál, kliparty, vektor, download

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, office, textové dokumenty, profil, web, blog, plakát, Facebook, fotokniha, Pinterest

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Žluté fazole zdarma, obrázek Žirafa ke stažení nebo klipart Sedmikráska ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.