Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ementál, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ementál zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ementál. Pakliže si chcete obrázek Ementál stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ementál ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1294
1280x1035
800x647
500x404
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 247 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ementál je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Smějící se kytka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Srí Lanka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Žena s nepovedeným účesem ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, obrázek, klipart, vektor, Ementál, Jídlo, ke stažení, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrace, Ementál

Doporučené použití klipartu: časopis, textové dokumenty, avatar, word, openOffice, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, škola, corelDraw, kalendář, Facebook, články, Pinterest, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Tykev ke stáhnutí, klipart Mapa Laosu zdarma nebo ilustrace Sexy žena ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.