Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ementál, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ementál zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Ementál. Pakliže si chcete obrázek Ementál stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ementál zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ementál ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1294
1280x1035
800x647
500x404
160x129

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 247 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ementál se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lotos ke stažení Podívejte se i na vektor Kádinka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace VW Scirocco zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, free, kliparty, Ementál, obrázek, cliparts, ke stažení, grafika, klipart, zdarma, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, textové dokumenty, profil, škola, seminární práce, avatar, word, kalendář, PowerPoint, openOffice, prezentace, web, referáty, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Tužka ke stažení, obrázek Perníková chaloupka ke stáhnutí nebo klipart Klíč od auta zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.