Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dortíček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dortíček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dortíček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dortíček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dortíček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: SRD / SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dortíček se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nůž ke stažení Podívejte se i na klipart Dharma ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Palačinka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Jídlo, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, cliparts, download, free, vektor, Dortíček, ilustrační obrázek, ke stažení, Dortíček, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, PowerPoint, Facebook, Twitter, profilovka, webové stránky, blog, openOffice, prezentace, inkscape, avatar, Pinterest, corelDraw, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Socha ke stažení, ilustrace Žluté dýně ke stáhnutí nebo vektor Pneumatika zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.