Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dortíček, Jídlo do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dortíček zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Dortíček. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dortíček nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Dortíček? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dortíček zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dortíček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1494x1600
1195x1280
746x800
467x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 239 234 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: SRD / SRD

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dortíček se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Raketoplán ke stažení Podívejte se i na klipart Martini ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bruneta zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, download, vektorový obrázek, vektor, klipart, grafika, zdarma, ke stažení, Dortíček, cliparts, Dortíček, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, pozvánky, word, dokumenty, inkscape, profil, corelDraw, škola, fotokniha, seminární práce, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ovce ke stažení, ilustrace Radioaktivita ke stáhnutí nebo vektor Černá kočka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.