Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dort, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dort zdarma ke stažení

Dort je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dort nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dort ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 715 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dort je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Andorra zdarma Podívejte se i na obrázek Klaun ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, ke stažení, obrázek, ilustrace, download, kliparty, Dort, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Dort, grafika, vektorový obrázek, Jídlo, klipart

Doporučené použití klipartu: časopis, office, Instagram, blog, články, corelDraw, seminární práce, web, openOffice, profilovka, dokument, textové dokumenty, památník, inkscape, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Hruškovice zdarma, klipart Pečený krocan ke stažení nebo ilustrace Tachometr ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.