Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dort, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dort zdarma ke stažení

Dort je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dort nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dort zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Dort ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1313
1280x1051
800x657
500x410
160x131

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 715 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dort se nachází v kategorii Obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Likvidátorka manželových úspor ke stažení Podívejte se i na klipart Filmová kamera ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lamborghini Gallardo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, free, ilustrační obrázek, cliparts, vektor, kliparty, klipart, download, grafika, Dort, Jídlo, obrázek, Dort

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, dokumenty, profil, Pinterest, profilovka, avatar, památník, dokument, Twitter, pozvánky, články, škola, prezentace, corelDraw

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kukuřice ke stažení, ilustrace Škorpion ke stáhnutí nebo vektor Mapa Utahu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.