Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Croissant, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Croissant. Obrázek Croissant je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Croissant ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Croissant se nachází v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Methanol ke stažení Podívejte se i na klipart Oslava ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, download, Croissant, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, Jídlo, cliparts, vektor, ke stáhnutí, grafika, free, Croissant

Doporučené použití klipartu: office, openOffice, dokument, inkscape, plakát, Pinterest, Instagram, profilovka, pozvánky, fotokniha, PowerPoint, web, škola, seminární práce, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vitamín B1 ke stažení, ilustrace Kytky ke stáhnutí nebo vektor Svatební dort zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..