Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Croissant, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Croissant zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Croissant. Obrázek Croissant je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Croissant zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Croissant ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x981
1280x785
800x490
500x307
160x98

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 466 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Croissant je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čokoládové bonbóny zdarma Podívejte se i na obrázek Kafe ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kolečko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Croissant, grafika, zdarma, ilustrace, ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, Croissant, free, cliparts, klipart, kliparty, vektor, Jídlo

Doporučené použití klipartu: webové stránky, blog, PowerPoint, Twitter, kalendář, referáty, office, profilovka, web, Instagram, openOffice, pozvánky, plakát, avatar, články

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Čokoládový dárek zdarma, klipart Sekačka ke stažení nebo ilustrace Kříž ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..