Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládové bonbóny, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení

Čokoládové bonbóny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Čokoládové bonbóny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Čokoládové bonbóny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čokoládové bonbóny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čokoládové bonbóny patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Togo zdarma Podívejte se i na klipart Oranžová květina ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Elektrická kytara ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, Čokoládové bonbóny, vektorový obrázek, Čokoládové bonbóny, ilustrační obrázek, Jídlo, obrázek, cliparts, vektor, zdarma, download, free, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: word, seminární práce, Twitter, fotokniha, textové dokumenty, dokumenty, plakát, profil, kalendář, pozvánky, Facebook, Pinterest, články, dokument, památník

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Babizna zdarma, ilustrace Kedluben ke stažení nebo vektor Nepitná voda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.