Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládové bonbóny, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení

Čokoládové bonbóny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Čokoládové bonbóny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Čokoládové bonbóny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoládové bonbóny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čokoládové bonbóny je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Parník ke stažení Podívejte se i na ilustrace Rybář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Karty kříže zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, zdarma, grafika, klipart, ke stažení, obrázek, cliparts, Jídlo, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Čokoládové bonbóny, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, avatar, články, seminární práce, office, blog, časopis, referáty, fotokniha, PowerPoint, web, openOffice, prezentace, Facebook, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Dálnice ke stažení, vektor Burundi ke stáhnutí nebo obrázek Lebka 3D zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.