Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládové bonbóny, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení

Čokoládové bonbóny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Čokoládové bonbóny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Čokoládové bonbóny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládové bonbóny ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čokoládové bonbóny je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vikingská loď ke stažení Podívejte se i na obrázek Pravoslavný kostel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lilek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Čokoládové bonbóny, obrázek, download, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektor, free, cliparts, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, blog, web, kalendář, openOffice, inkscape, Twitter, časopis, pozvánky, office, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Anděl ke stažení, klipart Pštros ke stáhnutí nebo ilustrace Lamborghini Gallardo zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.