Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládové bonbóny, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení

Čokoládové bonbóny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Čokoládové bonbóny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Čokoládové bonbóny v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládové bonbóny zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoládové bonbóny ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x935
1280x748
800x468
500x292
160x94

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 160 651 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čokoládové bonbóny se nachází v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční blahopřání ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Popcorn zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace špenát ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, cliparts, download, obrázek, klipart, vektor, ke stáhnutí, Čokoládové bonbóny, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Jídlo

Doporučené použití klipartu: Twitter, avatar, web, PowerPoint, časopis, prezentace, inkscape, textové dokumenty, blog, openOffice, fotokniha, corelDraw, webové stránky, plakát, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Lízátko ke stáhnutí, obrázek Kokos zdarma nebo klipart Valentina Těreškovová ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.