Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čokoláda, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoláda zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čokoláda. Klipart Čokoláda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čokoláda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x824
1280x660
800x412
500x258
160x82

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 330 313 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: kunto

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čokoláda se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vlak ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Party zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Princezna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čokoláda, obrázek, ke stáhnutí, zdarma, download, ilustrace, kliparty, ke stažení, Čokoláda, free, cliparts, vektorový obrázek, Jídlo

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, webové stránky, PowerPoint, blog, památník, škola, office, časopis, dokument, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Maglev ke stáhnutí, ilustrace DNA zdarma nebo vektor Mikrovlnná trouba ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.