Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čokoláda, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoláda zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čokoláda. Klipart Čokoláda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Čokoláda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x824
1280x660
800x412
500x258
160x82

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 330 313 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kunto

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čokoláda patří do sekce Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Iglů zdarma Podívejte se i na klipart Žehlička ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Čokoláda, zdarma, Jídlo, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, download, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, free, Čokoláda, grafika

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, dokumenty, office, Twitter, Instagram, dokument, Facebook, webové stránky, Pinterest, word, profil, profilovka, články, škola

Mezi hezké kresby patří i klipart Togo zdarma, ilustrace Gejša ke stažení nebo vektor Sada smajlíků ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.