Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čokoláda, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoláda zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čokoláda. Klipart Čokoláda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoláda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x824
1280x660
800x412
500x258
160x82

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 330 313 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kunto

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čokoláda se nachází v sekci Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík v pračce ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kopírka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dětská lokomotiva ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Čokoláda, vektorový obrázek, vektor, obrázek, ke stažení, grafika, ilustrace, cliparts, Čokoláda, Jídlo, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, fotokniha, kalendář, profil, corelDraw, openOffice, web, škola, referáty, profilovka, prezentace, PowerPoint, články, plakát, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kozel ke stáhnutí, obrázek Evoluce zdarma nebo klipart Pravoslavný kostel ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.