Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Čokoláda, Jídlo nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoláda zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čokoláda. Klipart Čokoláda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoláda zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoláda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x824
1280x660
800x412
500x258
160x82

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 330 313 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kunto

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čokoláda je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Saxofon ke stažení Podívejte se i na ilustrace Angrešt ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Aljaška zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Jídlo, ke stáhnutí, vektor, klipart, obrázek, download, grafika, Čokoláda, ilustrace, free, zdarma, vektorový obrázek, cliparts, Čokoláda

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, web, Facebook, dokumenty, webové stránky, corelDraw, fotokniha, openOffice, inkscape, památník, referáty, plakát, články, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kozorožec ke stažení, vektor Larva ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz ohně zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.