Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chipsy, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chipsy zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Chipsy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chipsy ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chipsy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chipsy zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chipsy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 560 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chipsy je v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vlkodlak a duch ke stažení Podívejte se i na ilustrace Smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Karafiát zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Chipsy, kliparty, cliparts, Chipsy, grafika, download, klipart, ilustrační obrázek, Jídlo, obrázek, zdarma, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, seminární práce, dokumenty, Instagram, profilovka, kalendář, word, prezentace, články, plakát, blog, referáty, inkscape, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Klíč od auta ke stažení, vektor Love ke stáhnutí nebo obrázek Špachtle zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.