Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chipsy, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chipsy zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Chipsy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chipsy ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chipsy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chipsy zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chipsy ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 560 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chipsy je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lyžař ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Prvosenka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Rumba koule ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ke stažení, Jídlo, download, ilustrační obrázek, obrázek, Chipsy, free, ke stáhnutí, kliparty, Chipsy, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, referáty, Twitter, corelDraw, Pinterest, web, dokument, Facebook, PowerPoint, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Motorka ke stáhnutí, klipart Křeček zdarma nebo ilustrace Rozesmátá blondýna ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.