Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená paprika, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Červená paprika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Červená paprika stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená paprika ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená paprika je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Drobné kvítky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Strašidelné dýně zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Rozesmátá blondýna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, free, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, download, vektorový obrázek, klipart, vektor, ke stažení, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: Facebook, textové dokumenty, články, avatar, webové stránky, office, pozvánky, časopis, památník, profilovka, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Hory ke stáhnutí, klipart Frankenstein zdarma nebo ilustrace Gramofon ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.