Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená paprika, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Červená paprika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Červená paprika stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená paprika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červená paprika se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dominikánská republika ke stažení Podívejte se i na vektor Jeptiška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Farma zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Jídlo, ke stáhnutí, Červená paprika, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, klipart, free, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: inkscape, Facebook, PowerPoint, časopis, dokument, webové stránky, plakát, textové dokumenty, profil, openOffice, škola, Instagram, office, blog, word

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zákaz marihuany ke stažení, obrázek Sporák ke stáhnutí nebo klipart Colorado zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.