Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená paprika, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená paprika zdarma ke stažení

Červená paprika je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Červená paprika stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená paprika zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červená paprika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1163x1600
929x1280
581x800
363x500
116x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 43 927 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Červená paprika je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční jmenovka zdarma Podívejte se i na ilustrace Vydra ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Snubní prsteny ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Červená paprika, kliparty, download, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Jídlo, zdarma, Červená paprika, ke stažení, free, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, referáty, plakát, word, dokumenty, inkscape, openOffice, profilovka, webové stránky, články, profil, Facebook, škola, office, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa Floridy zdarma, vektor Roháč ke stažení nebo obrázek Jin a Jang ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.