Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Brambůrky, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambůrky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Brambůrky. Pakliže si chcete obrázek Brambůrky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brambůrky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brambůrky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 980 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: JAKoriginal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brambůrky je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černý kůň ke stažení Podívejte se i na obrázek Hory ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hodina duchů zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Jídlo, vektorový obrázek, free, download, vektor, ilustrace, grafika, Brambůrky, zdarma, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, profil, PowerPoint, Pinterest, časopis, blog, avatar, dokumenty, inkscape, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Pejsek ke stažení, klipart Slanina ke stáhnutí nebo ilustrace Věštkyně zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.