Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Brambůrky, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambůrky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Brambůrky. Pakliže si chcete obrázek Brambůrky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brambůrky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambůrky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 980 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JAKoriginal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brambůrky patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Labuť zdarma Podívejte se i na vektor Brýlatý smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dinosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, Jídlo, grafika, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, cliparts, zdarma, vektor, Brambůrky, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, fotokniha, Facebook, Instagram, referáty, škola, openOffice, profil, textové dokumenty, word, web, PowerPoint, prezentace, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Jordánsko zdarma, obrázek Ovocný salát ke stažení nebo klipart Brazilská mapa ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.