Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Brambůrky, Jídlo nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambůrky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Brambůrky. Pakliže si chcete obrázek Brambůrky stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Brambůrky lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambůrky zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Brambůrky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 980 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JAKoriginal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brambůrky se nachází v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kiwi ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mikrovlnná trouba zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bluetooth ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, Jídlo, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, free, obrázek, klipart, grafika, cliparts, Brambůrky, ke stáhnutí, Brambůrky

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Twitter, dokument, web, dokumenty, škola, Pinterest, inkscape, blog, Facebook, památník, word, corelDraw, pozvánky, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Kalkulačka ke stáhnutí, ilustrace Továrna zdarma nebo vektor Vražda ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.