Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart brambory, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart brambory zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný brambory. Stahujte klipart brambory v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek brambory ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1201
800x751
500x469
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 205 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart brambory se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mitsubishi ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mikrobus zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Maglev ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, brambory, ke stažení, brambory, Jídlo

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, dokumenty, prezentace, textové dokumenty, openOffice, blog, Pinterest, PowerPoint, webové stránky, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Upír ke stáhnutí, obrázek Vražda zdarma nebo klipart Drápy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?