Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart brambory, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart brambory zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný brambory. Stahujte klipart brambory v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart brambory zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart brambory ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1280x1201
800x751
500x469
160x150

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 205 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek brambory je v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Volské oko ke stažení Podívejte se i na obrázek Biskup ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor SMS zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, brambory, cliparts, Jídlo, vektor, grafika, ke stažení, download, obrázek, zdarma, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, profil, dokument, články, dokumenty, webové stránky, pozvánky, textové dokumenty, kalendář, PowerPoint, prezentace, Facebook, corelDraw, referáty, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Lektvar ke stažení, klipart Plazmová televize ke stáhnutí nebo ilustrace Sýkora koňadra zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?