Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bonboniéra, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonboniéra zdarma ke stažení

Bonboniéra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Bonboniéra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonboniéra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 988 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bonboniéra se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hruškovice ke stažení Podívejte se i na klipart Pákistán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sýkora koňadra zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, kliparty, zdarma, grafika, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, Jídlo, Bonboniéra, ilustrační obrázek, download, free, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, openOffice, word, office, dokument, referáty, škola, časopis, prezentace, seminární práce, web, webové stránky, Pinterest, Facebook, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zákaz krmení ptaků ke stažení, ilustrace Autobus ke stáhnutí nebo vektor Limonáda zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.