Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bonboniéra, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonboniéra zdarma ke stažení

Bonboniéra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Bonboniéra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonboniéra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 988 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bonboniéra je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Jižní Ameriky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek zelená oliva zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Motorka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, free, klipart, vektor, ke stažení, obrázek, cliparts, Bonboniéra, ke stáhnutí, Jídlo, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, inkscape, avatar, dokumenty, fotokniha, corelDraw, web, openOffice, prezentace, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Neuron ke stáhnutí, klipart Graffiti zdarma nebo ilustrace Hory ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.