Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bonboniéra, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonboniéra zdarma ke stažení

Bonboniéra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Bonboniéra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonboniéra zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonboniéra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 988 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bonboniéra je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kolečko zdarma Podívejte se i na obrázek Broskev ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jim Morrison ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, zdarma, Jídlo, cliparts, ilustrace, grafika, Bonboniéra, ke stáhnutí, Bonboniéra, obrázek, ke stažení, vektor, free, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, památník, profil, word, články, dokumenty, office, Facebook, seminární práce, Pinterest, prezentace, blog, profilovka, Instagram, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Laktóza zdarma, klipart Brokolice ke stažení nebo ilustrace Snubní prsteny ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.