Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonbon, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bonbon. Obrázek Bonbon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bonbon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bonbon je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vrtačka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace DVD disk zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hard disk ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, cliparts, grafika, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, Bonbon, klipart, free, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, dokument, prezentace, referáty, webové stránky, word, pozvánky, památník, dokumenty, corelDraw, office, Pinterest, články, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vlak ke stáhnutí, vektor Pravěká bojovnice zdarma nebo obrázek Metan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.