Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonbon, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bonbon. Obrázek Bonbon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonbon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bonbon patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slunečnicové pole zdarma Podívejte se i na klipart Kakao ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Třešeň ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bonbon, obrázek, download, Bonbon, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, free, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, inkscape, kalendář, Pinterest, památník, články, dokument, pozvánky, škola, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Zmrzlina zdarma, ilustrace Cibule ke stažení nebo vektor Kočička ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.