Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonbon, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bonbon. Obrázek Bonbon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bonbon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bonbon patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znamení blíženci zdarma Podívejte se i na vektor Santova asistentka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jižní Súdán ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, Bonbon, Jídlo, vektorový obrázek, download, Bonbon, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, free, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, škola, profilovka, plakát, Instagram, Facebook, profil, inkscape, dokumenty, kalendář, webové stránky, office, dokument, památník, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektor Kiwi zdarma, obrázek Policajt ke stažení nebo klipart Štětec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.