Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bábovka, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bábovka zdarma ke stažení

Bábovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Bábovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bábovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bábovka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bábovka je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zavináč ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Prsten zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mitsubishi ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, klipart, ilustrace, cliparts, download, grafika, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, vektor, Jídlo, vektorový obrázek, Bábovka

Doporučené použití klipartu: web, openOffice, fotokniha, profilovka, dokument, prezentace, Instagram, časopis, inkscape, referáty, pozvánky, office, webové stránky, články, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Malawi ke stáhnutí, klipart Úd zdarma nebo ilustrace Fialová ozdoba ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.