Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bábovka, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bábovka zdarma ke stažení

Bábovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Bábovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bábovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bábovka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bábovka je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pečený krocan zdarma Podívejte se i na obrázek Zelená paprika ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kříž ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, free, download, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, cliparts, grafika, Bábovka, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, pozvánky, word, avatar, Pinterest, inkscape, Twitter, profilovka, blog, památník, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Učitelka zdarma, klipart Iglů ke stažení nebo ilustrace Narozeninový dort ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.