Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Anýz, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anýz zdarma ke stažení

Anýz je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Anýz nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Anýz v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Anýz ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: xiorlanth

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Anýz je v sekci Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Škaredá kytka ke stažení Podívejte se i na obrázek Pánev ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor SMS zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, klipart, free, vektor, ilustrace, cliparts, Anýz, download, Jídlo, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, články, časopis, seminární práce, PowerPoint, referáty, dokument, profil, fotokniha, avatar, corelDraw, textové dokumenty, profilovka, prezentace, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Keni ke stažení, klipart Ambulance ke stáhnutí nebo ilustrace Zakletý princ zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.