Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Anýz, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anýz zdarma ke stažení

Anýz je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Anýz nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Anýz v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anýz ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: xiorlanth

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Anýz je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Email ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Lžička zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Irák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Anýz, kliparty, obrázek, cliparts, Anýz, klipart, free, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Jídlo, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, památník, Pinterest, kalendář, word, Instagram, openOffice, časopis, prezentace, plakát, články, fotokniha, avatar, dokument, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Špendlík ke stáhnutí, vektor Drejdl zdarma nebo obrázek Cizrna ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.