Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Anýz, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anýz zdarma ke stažení

Anýz je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Anýz nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Anýz v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anýz zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anýz ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 830 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: xiorlanth

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Anýz patří do sekce Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kosmonaut zdarma Podívejte se i na vektor Pejsek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Broskev ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, kliparty, Anýz, zdarma, grafika, cliparts, vektorový obrázek, Anýz, obrázek, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, PowerPoint, Twitter, inkscape, články, pozvánky, webové stránky, fotokniha, textové dokumenty, word, blog, kalendář, office, seminární práce, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kytka zdarma, obrázek Červené víno ke stažení nebo klipart Chmel ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.