Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Xylofon, Hudba do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Xylofon zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Xylofon. Klipart Xylofon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Xylofon? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Xylofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Xylofon ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1364
1280x1091
800x682
500x426
160x136

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 108 276 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Xylofon se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žampiony ke stažení Podívejte se i na vektor Sada smajlíků ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Štír zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Xylofon, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, download, obrázek, Xylofon, cliparts, grafika, vektorový obrázek, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, dokumenty, Twitter, corelDraw, pozvánky, webové stránky, fotokniha, inkscape, openOffice, seminární práce, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Oko ke stažení, obrázek Věnec ke stáhnutí nebo klipart Vysmátá dýně zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?