Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ukulele, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ukulele zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ukulele. Vektorová ilustrace Ukulele je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ukulele? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ukulele zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ukulele ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1596x1600
1277x1280
798x800
499x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 113 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: qubodup

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ukulele je v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Rwandy zdarma Podívejte se i na obrázek Spící čtenářka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Hvězdičky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, vektor, Hudba, Ukulele, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, zdarma, Ukulele, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, fotokniha, dokument, corelDraw, Facebook, kalendář, časopis, profil, Pinterest, referáty, památník, Instagram, webové stránky, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i obrázek Smajlík ďábel zdarma, klipart Labuť ke stažení nebo ilustrace Lékař ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.