Kliparty a Obrázky zdarma

Vektorový obrázek klipart Saxofon s tématem Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

SaxofonZajímavý obrázek s názvem Saxofon. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Saxofon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Saxofon


Vektorový klipart Saxofon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

686x1600
548x1280
800x1865
214x500
68x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 134 Bajtů)

Autor ilustrace: TheresaKnott


Obrázek Saxofon je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narcis ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Graffiti zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Strašidelný hrad ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení, Hudba, zdarma, Saxofon, kliparty, grafika, klipart, obrázek, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, avatar, webové stránky, památník, web, Facebook, office, PowerPoint, plakát, word, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Ankh ke stáhnutí, klipart Fitness zdarma nebo ilustrace Slanina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.