Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Saxofon, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Saxofon zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Saxofon. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Saxofon v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saxofon zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Saxofon ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

686x1600
548x1280
800x1865
214x500
68x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 134 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Saxofon je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narcis ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Graffiti zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Strašidelný hrad ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, ke stažení, Hudba, zdarma, Saxofon, kliparty, grafika, klipart, obrázek, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, avatar, webové stránky, památník, web, Facebook, office, PowerPoint, plakát, word, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Ankh ke stáhnutí, klipart Fitness zdarma nebo ilustrace Slanina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.