Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Rozhlas, Hudba nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rozhlas zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Rozhlas. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Rozhlas ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Rozhlas? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rozhlas zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rozhlas ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1151
1280x921
800x576
500x360
160x115

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 063 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Arvin61r58

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rozhlas patří do sekce Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kakao zdarma Podívejte se i na vektor Adventní svíčky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Brouček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, kliparty, zdarma, grafika, free, Rozhlas, ke stažení, Hudba, Rozhlas, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, seminární práce, corelDraw, pozvánky, Pinterest, prezentace, openOffice, články, blog, Instagram, word, office, referáty, památník

Mezi hezké kresby patří i vektor Abstraktní květ zdarma, obrázek PDF ke stažení nebo klipart Černá oliva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.