Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rádio, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rádio zdarma ke stažení

Rádio je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rádio nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rádio zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rádio ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 803 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rádio je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Garáž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Palačinka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Činely ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Rádio, zdarma, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, Hudba, ke stáhnutí, free, Rádio, download, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, škola, corelDraw, dokumenty, kalendář, office, word, blog, časopis, web, Instagram, články, pozvánky, dokument, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Krab ke stáhnutí, klipart Jednorožec zdarma nebo ilustrace Longan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.