Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Rádio, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rádio zdarma ke stažení

Rádio je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Rádio nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rádio zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Rádio ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 310 803 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Rádio patří do sekce Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sierra Leone zdarma Podívejte se i na klipart Portugalsko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Adolf Hitler ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rádio, obrázek, free, download, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, Rádio, kliparty, ilustrace, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, openOffice, památník, avatar, inkscape, profil, fotokniha, pozvánky, corelDraw, blog, Pinterest, prezentace, časopis, textové dokumenty, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i klipart Kuřátko zdarma, ilustrace Vzducholoď ke stažení nebo vektor Vánoční medvídek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.