Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikrofón, Hudba pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrofón zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mikrofón. Kreslená ilustrace Mikrofón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrofón zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mikrofón ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1227x1600
981x1280
800x1043
383x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 833 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DTRave

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mikrofón je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pí zdarma Podívejte se i na ilustrace Kostarika ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Žluté fazole ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mikrofón, grafika, vektor, Hudba, Mikrofón, free, ilustrační obrázek, obrázek, download, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, corelDraw, památník, Facebook, blog, Twitter, časopis, textové dokumenty, kalendář, avatar, pozvánky, openOffice, inkscape, web

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Šicí stroj zdarma, vektor Žlutý motýl ke stažení nebo obrázek Oranžová květina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.