Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mikrofón, Hudba pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mikrofón zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mikrofón. Kreslená ilustrace Mikrofón je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mikrofón zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mikrofón ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1227x1600
981x1280
800x1043
383x500
122x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 833 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: DTRave

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mikrofón se nachází v kategorii Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Halloween ke stažení Podívejte se i na vektor Zřícenina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sluchátka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, Hudba, Mikrofón, obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: dokument, Pinterest, avatar, word, textové dokumenty, corelDraw, profilovka, profil, web, prezentace, články, Facebook, kalendář, škola, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Hotdog ke stažení, obrázek Mrakodrapy ke stáhnutí nebo klipart Avocado zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.