Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metronom, Hudba do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metronom zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Metronom. Stahujte klipart Metronom v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metronom zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Metronom ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1266x1600
1013x1280
633x800
396x500
127x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 886 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Metronom se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Radiové vlny ke stažení Podívejte se i na vektor Dodávka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lektvar zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, free, vektorový obrázek, Metronom, cliparts, zdarma, download, ke stažení, grafika, Metronom

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, openOffice, Instagram, pozvánky, památník, Twitter, dokument, dokumenty, profilovka, word, avatar, seminární práce, blog, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Fotografka ke stažení, obrázek Kosa ke stáhnutí nebo klipart Voják zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.