Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metronom, Hudba do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metronom zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Metronom. Stahujte klipart Metronom v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metronom zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Metronom ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1266x1600
1013x1280
633x800
396x500
127x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 886 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Metronom je v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kráva ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sluchátka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Biskup ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, obrázek, ke stáhnutí, Metronom, ilustrace, klipart, vektor, vektorový obrázek, Hudba

Doporučené použití klipartu: avatar, prezentace, word, pozvánky, škola, Pinterest, web, office, referáty, články, časopis, openOffice, webové stránky, plakát, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Žena s nepovedeným účesem ke stáhnutí, klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma nebo ilustrace Mitsubishi ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.