Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lyra, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyra zdarma ke stažení

Lyra je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Lyra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyra zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lyra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1330x1600
1064x1280
665x800
416x500
133x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 662 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lyra je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Fotoaparát zdarma Podívejte se i na obrázek Model atomu ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Lyra, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, kliparty, Hudba, ke stáhnutí, grafika, Lyra, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, web, blog, škola, dokumenty, avatar, plakát, památník, PowerPoint, dokument, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek Souboj dobra a zla zdarma, klipart Pečený krocan ke stažení nebo ilustrace Mapa České republiky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.