Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lyra, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyra zdarma ke stažení

Lyra je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Lyra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyra zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Lyra ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1330x1600
1064x1280
665x800
416x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 662 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Lyra je v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Velikonoční motiv zdarma Podívejte se i na ilustrace Panelák ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, Lyra, ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, Hudba, grafika, zdarma, Lyra, ke stažení, klipart, free

Doporučené použití klipartu: corelDraw, pozvánky, Pinterest, textové dokumenty, openOffice, PowerPoint, word, kalendář, profilovka, prezentace, webové stránky, Twitter, Instagram, seminární práce, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Delfín zdarma, vektor Lučištník ke stažení nebo obrázek Osel ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.