Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lyra, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lyra zdarma ke stažení

Lyra je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Lyra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lyra zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Lyra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1330x1600
1064x1280
665x800
416x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 662 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ictusgpr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lyra se nachází v sekci Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ementál ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kaštany zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Věnec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, ke stažení, Hudba, free, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Lyra, vektorový obrázek, ilustrace, download, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: referáty, články, office, web, Facebook, avatar, fotokniha, webové stránky, dokument, pozvánky, seminární práce, časopis, prezentace, kalendář, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Důchodce ke stáhnutí, ilustrace Pozorovatelna zdarma nebo vektor Koně ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.