Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytara, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytara zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kytara. Stahujte klipart Kytara v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytara? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytara ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x575
1280x460
800x288
500x180
160x58

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 467 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytara je v sekci Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Karafiát ke stažení Podívejte se i na ilustrace Vánoce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Průhledný duch zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Kytara, kliparty, Kytara, Hudba, free, download, ilustrace, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, word, plakát, Facebook, avatar, inkscape, Twitter, profilovka, škola, office

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Santa - pacman ke stažení, vektor Želva ke stáhnutí nebo obrázek Láska zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.