Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kytara, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytara zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kytara. Stahujte klipart Kytara v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kytara? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytara ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x575
1280x460
800x288
500x180
160x58

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 467 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytara je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Indián zdarma Podívejte se i na ilustrace Ohňostroj ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Znak panna ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, ilustrační obrázek, Kytara, Hudba, vektor, grafika, ilustrace, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, cliparts, Kytara

Doporučené použití klipartu: památník, škola, Pinterest, fotokniha, word, blog, dokument, články, pozvánky, kalendář, Instagram, Facebook, corelDraw, seminární práce, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vánoční ozdoba zdarma, vektor Dům ke stažení nebo obrázek Recyklace ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.