Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Klávesy, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klávesy zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Klávesy. Obrázek Klávesy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Klávesy? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klávesy zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Klávesy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x285
1280x228
800x143
500x89
160x29

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 528 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: leandrosciola

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Klávesy se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zamilovaný smajlík ke stažení Podívejte se i na klipart Sterilovaná zelenina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek GAZ 21 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, Klávesy, Klávesy, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, Hudba, ilustrace, download, vektor, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, PowerPoint, kalendář, plakát, Twitter, památník, openOffice, pozvánky, web, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mleté maso ke stažení, ilustrace Mapa Austrálie ke stáhnutí nebo vektor Ping pong zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.