Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Klávesy, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klávesy zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Klávesy. Obrázek Klávesy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Klávesy? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klávesy zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klávesy ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x285
1280x228
800x143
500x89
160x29

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 528 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: leandrosciola

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klávesy je v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dortík zdarma Podívejte se i na ilustrace Černá hora ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz dětí ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, Klávesy, zdarma, cliparts, Hudba, download, free, kliparty, klipart, Klávesy, ke stažení, vektor, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, škola, referáty, kalendář, office, Twitter, prezentace, Facebook, Instagram, inkscape, blog, časopis, Pinterest, avatar, word

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Uplakánek zdarma, vektor Britská policistka ke stažení nebo obrázek Netopýr ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.