Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kazeta, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kazeta zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kazeta. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kazeta zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kazeta ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1015
1280x812
800x507
500x317
160x101

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 392 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: h0us3s

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kazeta se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční ozdoby ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Modrásek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ústřičník velký ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Kazeta, free, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, vektor, download, klipart, ke stáhnutí, Kazeta, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, kalendář, časopis, avatar, Instagram, profil, Twitter, word, pozvánky, textové dokumenty, Pinterest, web, dokumenty, prezentace, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kádinka ke stáhnutí, obrázek 3D smajlík zdarma nebo klipart Smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.