Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kazeta, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kazeta zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kazeta. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kazeta zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kazeta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1015
1280x812
800x507
500x317
160x101

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 392 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: h0us3s

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kazeta patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zmrzlina zdarma Podívejte se i na vektor Budík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Chameleon ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, vektor, grafika, ilustrační obrázek, Kazeta, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, Hudba, klipart, ke stažení

Doporučené použití klipartu: památník, blog, dokument, PowerPoint, webové stránky, avatar, corelDraw, články, referáty, pozvánky, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kakao zdarma, obrázek Kaštany ke stažení nebo klipart Jelen ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené tapety sportovních aut.