Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hudební noty, Hudba do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hudební noty zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hudební noty. Klipart Hudební noty je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hudební noty? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hudební noty zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hudební noty ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x392
1280x314
800x196
500x123
160x39

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 757 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Ehecatl1138

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hudební noty patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Budík zdarma Podívejte se i na vektor Koleda ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zrzka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Hudba, zdarma, download, Hudební noty, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, vektor, grafika, Hudební noty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Facebook, office, inkscape, články, plakát, časopis, Pinterest, fotokniha, dokumenty, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Vlak zdarma, obrázek Pytlík ke stažení nebo klipart Žampiony ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.