Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hudební CD, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hudební CD zdarma ke stažení

Hudební CD je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Hudební CD je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hudební CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hudební CD ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1516
1280x1212
800x758
500x474
160x152

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 898 488 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hudební CD je v sekci Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kakao ke stažení Podívejte se i na obrázek Jóga ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Sluchátka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, klipart, download, ilustrační obrázek, Hudební CD, Hudba, ke stažení, Hudební CD, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, grafika, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, časopis, články, fotokniha, inkscape, pozvánky, kalendář, Instagram, Facebook, web, plakát, škola, profil, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Srí Lanka ke stažení, klipart Pivní sud ke stáhnutí nebo ilustrace Vánoční dekorace zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.