Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Houslový klíč, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Houslový klíč zdarma ke stažení

Houslový klíč je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Houslový klíč je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Houslový klíč lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Houslový klíč zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Houslový klíč ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

579x1600
463x1280
800x2209
181x500
57x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 853 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Houslový klíč je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelená kytka zdarma Podívejte se i na obrázek Santova asistentka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Moucha ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Houslový klíč, ilustrace, ke stažení, kliparty, obrázek, Hudba, free, cliparts, download, vektor, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, časopis, PowerPoint, dokument, plakát, profilovka, web, seminární práce, textové dokumenty, dokumenty, word

Mezi hezké kresby patří i obrázek Anemometr zdarma, klipart Tygr ke stažení nebo ilustrace Čtenář ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.