Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Harmonika, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Harmonika zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Harmonika. Klipart Harmonika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Harmonika v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harmonika zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Harmonika ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1540x1600
1232x1280
770x800
482x500
154x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 212 063 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Harmonika se nachází v sekci Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Maroka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart DVD mechanika zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Bluma ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, obrázek, klipart, vektorový obrázek, zdarma, free, ke stažení, cliparts, grafika, Harmonika, Harmonika, ilustrace, Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, openOffice, fotokniha, profil, textové dokumenty, dokumenty, office, avatar, web, Pinterest, prezentace, PowerPoint, památník, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Aligátor ke stáhnutí, ilustrace Porsche 911 zdarma nebo vektor Dětská lokomotiva ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.