Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Harmonika, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Harmonika zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Harmonika. Klipart Harmonika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Harmonika v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harmonika zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Harmonika ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1540x1600
1232x1280
770x800
482x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 212 063 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Harmonika je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nilský kříž ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dáma s účesem z 30. let zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lektvar ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, Hudba, grafika, vektorový obrázek, Harmonika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, Harmonika, kliparty, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, textové dokumenty, openOffice, škola, Facebook, památník, referáty, dokument, PowerPoint, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Biskup ke stáhnutí, vektor Dělo zdarma nebo obrázek Umělé květiny ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.