Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Harmonika, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Harmonika zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Harmonika. Klipart Harmonika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Harmonika v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harmonika zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Harmonika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1540x1600
1232x1280
770x800
482x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 212 063 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Harmonika je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zvonek zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční přání ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, obrázek, kliparty, ilustrace, ke stažení, download, ke stáhnutí, zdarma, vektor, Harmonika, vektorový obrázek, grafika, Harmonika, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, prezentace, openOffice, seminární práce, word, profilovka, škola, dokument, web, inkscape, webové stránky, office, corelDraw, kalendář

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Triceratops zdarma, vektor Ostružina ke stažení nebo obrázek Rakev ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.