Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Harfa, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Harfa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Harfa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Harfa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Harfa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harfa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Harfa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1087x1600
869x1280
800x1178
339x500
108x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 476 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Harfa je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Steak ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Fialový smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Autíčko ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ke stáhnutí, Hudba, Harfa, kliparty, Harfa, free, download, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, referáty, corelDraw, textové dokumenty, blog, památník, webové stránky, Twitter, Facebook, plakát, dokument

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Jablko ke stáhnutí, vektor 31.12. zdarma nebo obrázek Pozor, smrt! ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.