Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Harfa, Hudba pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Harfa zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Harfa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Harfa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Harfa lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Harfa zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Harfa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1087x1600
869x1280
800x1178
339x500
108x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 476 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Harfa patří do sekce Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Klíště zdarma Podívejte se i na vektor Mrakodrap ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Venuše ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, Harfa, obrázek, Hudba, download, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Harfa, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, fotokniha, plakát, openOffice, Instagram, Facebook, inkscape, Pinterest, seminární práce, škola, blog, avatar, pozvánky, dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektor Žabička zdarma, obrázek Honduras ke stažení nebo klipart Ford Mustang ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.