Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gramofonová deska, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení

Gramofonová deska je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Gramofonová deska ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Gramofonová deska? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Gramofonová deska ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 263 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: BenBois

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Gramofonová deska je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninový dort zdarma Podívejte se i na obrázek Orel ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Tygr ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Gramofonová deska, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, free, ilustrační obrázek, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, download, cliparts, Gramofonová deska

Doporučené použití klipartu: word, Twitter, články, kalendář, corelDraw, textové dokumenty, webové stránky, památník, web, avatar, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Cirkus zdarma, klipart Paragraf ke stažení nebo ilustrace Lanovka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.