Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Gramofonová deska, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení

Gramofonová deska je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Gramofonová deska ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Gramofonová deska? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gramofonová deska zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gramofonová deska ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 263 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: BenBois

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gramofonová deska je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tapír ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Napis LÁSKA zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Karatistka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Gramofonová deska, ilustrační obrázek, Hudba, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, ilustrace, free, zdarma, grafika, cliparts, kliparty, klipart, Gramofonová deska

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, kalendář, pozvánky, památník, Facebook, dokument, profil, textové dokumenty, web, openOffice, profilovka, avatar, office, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Vánoční perníčky ke stáhnutí, vektor Husa zdarma nebo obrázek Meč ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.