Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Francouzský roh, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Francouzský roh zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Francouzský roh. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Francouzský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Francouzský roh ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1135
1280x908
800x568
500x355
160x114

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 470 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Francouzský roh je v sekci Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smrkající smajlík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Indiánka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Parník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, Francouzský roh, ke stažení, obrázek, download, vektor, grafika, Hudba, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Francouzský roh, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, PowerPoint, textové dokumenty, office, články, avatar, kalendář, web, openOffice, inkscape, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Láska ke stažení, vektor Láhev vína ke stáhnutí nebo obrázek Fialový smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.