Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Francouzský roh, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Francouzský roh zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Francouzský roh. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Francouzský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Francouzský roh ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1135
1280x908
800x568
500x355
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 470 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Francouzský roh je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Král ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Irsko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Umělé květiny ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Francouzský roh, Hudba, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, ilustrace, klipart, grafika, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, vektor, zdarma, ke stažení, Francouzský roh

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Twitter, dokumenty, plakát, Facebook, webové stránky, pozvánky, inkscape, profilovka, dokument, fotokniha, blog, škola, referáty, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Klokan ke stáhnutí, klipart PF 2019 zdarma nebo ilustrace John Fitzgerald Kennedy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.