Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Francouzský roh, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Francouzský roh zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Francouzský roh. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Francouzský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Francouzský roh ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1135
1280x908
800x568
500x355
160x114

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 470 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Francouzský roh patří do sekce Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pravítko zdarma Podívejte se i na klipart Kovárna ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Elektrická kytara ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, download, kliparty, Francouzský roh, vektor, Hudba, klipart, free, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, Francouzský roh, ilustrace

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, dokumenty, Twitter, textové dokumenty, blog, web, seminární práce, PowerPoint, inkscape, word, články, kalendář, Pinterest, památník

Mezi hezké kresby patří i klipart Policejní auto zdarma, ilustrace Čokoládový dárek ke stažení nebo vektor Rajče ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.