Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Flétna, Hudba do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Flétna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Flétna. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Flétna ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Flétna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Flétna zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Flétna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x728
1280x582
800x364
500x227
160x73

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 243 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Flétna je v sekci Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Foukací harmonika ke stažení Podívejte se i na obrázek Srdíčka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malpa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, Hudba, kliparty, klipart, zdarma, Flétna, ke stažení, vektor, Flétna, download, vektorový obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, webové stránky, avatar, Facebook, word, seminární práce, škola, fotokniha, textové dokumenty, office, články, dokumenty, Instagram, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kapitol ke stažení, klipart Finsko ke stáhnutí nebo ilustrace Červené vajíčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.