Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek DVD disk, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DVD disk zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název DVD disk. Vektorová ilustrace DVD disk je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD disk zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart DVD disk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 422 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek DVD disk patří do sekce Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vepř zdarma Podívejte se i na klipart Okurek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Brouček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, ke stažení, DVD disk, klipart, obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, DVD disk, vektor, download, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, avatar, web, plakát, seminární práce, fotokniha, openOffice, pozvánky, Instagram, word, office, časopis, památník, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Dýně zdarma, ilustrace Cvrček ke stažení nebo vektor Rozhlas ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.