Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek DVD disk, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DVD disk zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název DVD disk. Vektorová ilustrace DVD disk je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD disk zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek DVD disk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 422 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart DVD disk je v sekci Obrázky, kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Delfín ke stažení Podívejte se i na ilustrace Fialová ozdoba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jablka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, cliparts, vektor, Hudba, ke stáhnutí, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, DVD disk, DVD disk, free, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, inkscape, škola, prezentace, corelDraw, Facebook, webové stránky, word, blog, referáty, Twitter, Instagram, památník, PowerPoint, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Sanitka ke stažení, vektor Vločka ke stáhnutí nebo obrázek Recepční zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.