Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart DVD, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD zdarma ke stažení

DVD je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart DVD je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DVD ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1512
1280x1210
800x756
500x473
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 533 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DVD je v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Helikoptéra ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Cédéčko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Aligátor ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, Hudba, vektor, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, klipart, cliparts, DVD, ke stažení, ilustrace, free, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, blog, webové stránky, profil, Facebook, corelDraw, textové dokumenty, články, pozvánky, škola, referáty, PowerPoint, dokument, word

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Word ke stáhnutí, klipart Čínský Nový rok zdarma nebo ilustrace Kozel ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.