Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dudy, Hudba do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dudy zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Dudy. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dudy zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dudy ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1432x1600
1146x1280
716x800
447x500
143x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 132 690 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dudy se nachází v sekci Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stříbrný prsten ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pravěká bojovnice zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hodina duchů ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Dudy, kliparty, zdarma, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, download, Dudy, free, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, Hudba, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, word, office, corelDraw, prezentace, pozvánky, seminární práce, inkscape, kalendář, avatar, blog, textové dokumenty, dokumenty, Instagram, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zahradnice s růžemi ke stáhnutí, obrázek Smajlík ticho zdarma nebo klipart Zlaté prstýnky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.