Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Didgeridoo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Didgeridoo zdarma ke stažení

Didgeridoo je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Didgeridoo je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Didgeridoo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Didgeridoo ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1143
1280x914
800x572
500x357
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 772 231 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Didgeridoo je v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Parní mašinka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Dopravní nehoda zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Plazmová televize ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, grafika, download, Hudba, zdarma, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, Didgeridoo, klipart, obrázek, Didgeridoo

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, Pinterest, články, textové dokumenty, corelDraw, referáty, Twitter, inkscape, dokumenty, Facebook, office, prezentace, profilovka, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vinná réva ke stáhnutí, klipart Unicorn zdarma nebo ilustrace Mapa Nigeru ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.