Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dévédéčko, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dévédéčko zdarma ke stažení

Dévédéčko je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dévédéčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dévédéčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dévédéčko zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dévédéčko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1583
1280x1267
800x792
500x495
160x158

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 439 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dévédéčko se nachází v sekci Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Abstraktní květ ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Austrálie zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Karatistka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, klipart, kliparty, cliparts, Dévédéčko, ke stažení, vektor, vektorový obrázek, Dévédéčko, grafika, ke stáhnutí, Hudba, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, fotokniha, word, prezentace, památník, seminární práce, plakát, Instagram, časopis, web, corelDraw, profil, blog, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Arara ke stáhnutí, obrázek Angola zdarma nebo klipart Spokojený kuchař ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.