Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Činely, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činely zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Činely. Klipart Činely je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Činely lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činely zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Činely ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1248x1600
998x1280
624x800
390x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 959 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Činely je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lilek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Starý sporťák ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Hudba, zdarma, ke stažení, free, Činely, download, klipart, kliparty, Činely, ilustrace, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, dokumenty, Facebook, office, web, škola, avatar, plakát, inkscape, dokument, fotokniha

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Lotos ke stáhnutí, klipart Mapa Skotska zdarma nebo ilustrace Grapefruit ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.