Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Činely, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činely zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Činely. Klipart Činely je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Činely lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činely zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Činely ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1248x1600
998x1280
624x800
390x500
125x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 959 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Činely je v sekci Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Housle ke stažení Podívejte se i na ilustrace Veselé vajíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Motýl zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hudba, download, klipart, vektor, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, Činely, ke stažení, Činely, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, Facebook, inkscape, fotokniha, články, corelDraw, prezentace, Twitter, památník, pozvánky, škola, office, časopis, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pravěká bojovnice ke stažení, vektor Benin ke stáhnutí nebo obrázek Mléko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.