Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Činely, Hudba pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činely zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Činely. Klipart Činely je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Činely lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činely zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Činely ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1248x1600
998x1280
624x800
390x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 959 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: papapishu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Činely se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rychlovlak ICE ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rak zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Longan ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ilustrace, grafika, Činely, download, obrázek, kliparty, Hudba, zdarma, free, Činely, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, Pinterest, škola, profil, pozvánky, fotokniha, blog, corelDraw, dokumenty, profilovka, referáty, plakát, inkscape, openOffice, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Vánoční svícen ke stáhnutí, obrázek Polibek zdarma nebo klipart Bílej jezdec ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.