Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cédéčko, Hudba nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cédéčko zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cédéčko. Klipart Cédéčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cédéčko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cédéčko zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cédéčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 644 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cédéčko je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slavík zdarma Podívejte se i na ilustrace Radiové vlny ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dévédéčko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Hudba, vektor, ilustrační obrázek, download, grafika, klipart, ke stáhnutí, obrázek, Cédéčko, kliparty, cliparts, free, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, Facebook, corelDraw, pozvánky, inkscape, dokument, články, Instagram, referáty, seminární práce, Twitter, fotokniha, časopis, webové stránky, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa Bahrajnu zdarma, vektor Rychlovlak ke stažení nebo obrázek Sigmund Freud ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.