Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cédéčko, Hudba nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cédéčko zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cédéčko. Klipart Cédéčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cédéčko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cédéčko zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cédéčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 644 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cédéčko se nachází v kategorii Obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žirafa ke stažení Podívejte se i na vektor Křen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Květ na stromě zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Cédéčko, Hudba, ilustrační obrázek, zdarma, download, kliparty, ilustrace, obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektor, free, ke stažení, Cédéčko, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, blog, Facebook, pozvánky, office, inkscape, Instagram, časopis, PowerPoint, textové dokumenty, word, profilovka, openOffice, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Poutník s křížem ke stažení, obrázek Jóga ke stáhnutí nebo klipart Lebka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.