Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CD, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CD zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný CD. Kreslená ilustrace CD je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CD zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart CD ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: decosigner

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek CD je v sekci Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pohřebák ke stažení Podívejte se i na obrázek Tank ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tramvaj piktogram zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, zdarma, ilustrace, grafika, download, CD, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, cliparts, CD, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, seminární práce, office, profilovka, referáty, Instagram, inkscape, články, škola, PowerPoint, dokument, dokumenty, plakát, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Labyrint ke stažení, klipart Vysmátý smajlík ke stáhnutí nebo ilustrace Arménie zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.