Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buben. Vektorová ilustrace Buben je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buben ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buben je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šípek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Houpací Santa zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Těhulky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Buben, cliparts, grafika, klipart, ilustrace, Hudba, download, obrázek, zdarma, Buben, free, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, dokument, blog, prezentace, referáty, dokumenty, fotokniha, profilovka, Facebook, inkscape, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Pneumatika ke stáhnutí, klipart Hodina duchů zdarma nebo ilustrace Zmrzlinový pohár ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.