Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buben. Vektorová ilustrace Buben je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buben ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Buben je v kategorii Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bonbon zdarma Podívejte se i na ilustrace Štěnice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Tanzanie ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, download, grafika, zdarma, free, Hudba, vektor, Buben

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, PowerPoint, web, prezentace, profil, Instagram, seminární práce, word, dokumenty, textové dokumenty, webové stránky, časopis, Twitter, škola

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Sexy eyes zdarma, vektor Zákaz mobilů ke stažení nebo obrázek Stalin ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.