Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buben. Vektorová ilustrace Buben je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buben ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Buben se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mikro SD karta ke stažení Podívejte se i na vektor Čaj ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Tramvaj piktogram zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, Hudba, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, free, ke stáhnutí, zdarma, Buben, download, Buben, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, Facebook, Instagram, profilovka, openOffice, pozvánky, seminární práce, PowerPoint, Twitter, prezentace, avatar, webové stránky, památník, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mléko ke stažení, obrázek Teploměr ke stáhnutí nebo klipart Šunka zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.