Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buben. Vektorová ilustrace Buben je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buben ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buben je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz čůrání ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Racek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Svíčka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Buben, Buben, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, zdarma, Hudba, kliparty, ke stažení, download, klipart, vektorový obrázek, free, vektor

Doporučené použití klipartu: plakát, kalendář, Pinterest, profilovka, časopis, pozvánky, prezentace, openOffice, seminární práce, dokumenty, Instagram, office, Twitter, památník, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Černá kočka ke stáhnutí, klipart Ovce zdarma nebo ilustrace Křen ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.