Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bongo. Obrázek Bongo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bongo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bongo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bongo je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toalety zdarma Podívejte se i na ilustrace Elfka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Škorpion ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, free, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, cliparts, Hudba, ke stáhnutí, Bongo, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, blog, textové dokumenty, openOffice, avatar, profil, články, Pinterest, profilovka, PowerPoint, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Brainstorming zdarma, vektor Smajlík panda ke stažení nebo obrázek Femme fatale ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.