Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bongo. Obrázek Bongo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bongo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bongo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bongo patří do sekce Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Valentýnská srdce zdarma Podívejte se i na vektor Kytička ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Stan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bongo, klipart, ilustrace, Hudba, zdarma, ke stáhnutí, Bongo, download, grafika, cliparts, obrázek, vektor, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, fotokniha, profilovka, dokumenty, Facebook, office, škola, PowerPoint, webové stránky, plakát, Pinterest, Twitter, inkscape, referáty, dokument

Mezi hezké kresby patří i vektor HTML zdarma, obrázek Ford Mustang ke stažení nebo klipart Kopečková zmrzlina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.