Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bongo. Obrázek Bongo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bongo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bongo ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bongo je v kategorii Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štětec ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Loď zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jezevec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, zdarma, free, download, ilustrace, ke stáhnutí, Bongo, vektorový obrázek, klipart, kliparty, Bongo, vektor, cliparts, Hudba, obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, office, avatar, Twitter, blog, Instagram, textové dokumenty, inkscape, památník, profilovka, webové stránky, Pinterest, plakát, profil, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vražda ke stáhnutí, vektor Jamajka zdarma nebo obrázek Angrešt ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.