Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bongo, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bongo zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bongo. Obrázek Bongo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bongo lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bongo zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Bongo ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x809
1280x647
800x405
500x253
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 100 081 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bongo se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stará bába ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Oceánie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Symbol muže zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, klipart, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Bongo, vektor, download, Hudba, cliparts, ke stáhnutí, Bongo, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: word, památník, seminární práce, Twitter, avatar, fotokniha, profil, časopis, články, referáty, pozvánky, kalendář, corelDraw, inkscape, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Santa Panda ke stažení, ilustrace Filmová kamera ke stáhnutí nebo vektor Gumová stěrka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.