Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bicí nástroje, Hudba do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bicí nástroje zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bicí nástroje. Pakliže si chcete obrázek Bicí nástroje stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bicí nástroje v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bicí nástroje zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bicí nástroje ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1439x1600
1151x1280
800x889
449x500
143x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 24 137 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: marcelomotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bicí nástroje je v sekci Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dortík ke stažení Podívejte se i na ilustrace Počítač ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pavouk zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Bicí nástroje, Hudba, kliparty, Bicí nástroje, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, fotokniha, openOffice, Twitter, prezentace, blog, články, textové dokumenty, profil, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Salvador Allende ke stažení, vektor Dům ke stáhnutí nebo obrázek Renault Twingo zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.